Reflektor podłogowy cerole made in germany 4001553

Opis produktu Reflektor podłogowy cerole made in germany 4001553

Wysokiej jakości podłogowy reflektor wpuszczany zapewni nowoczesne i bezpieczne oświetlenie terenów zewnętrznych
Stopień ochrony IP67 – oprawa wpuszczana w ziemię zapewnia całkowitą ochronę przez wnikaniem pyłu i czasową ochronę przy zanurzeniu (wodoszczelność). Możliwa jest symetryczna i asymetryczna dystrybucja światła, wychylny do 30 . Wysokiej jakości odlew aluminiowy z pierścieniem ze stali szlachetnej i przezroczystym szkłem borokrzemianowym (bardzo wytrzymałe bezpieczne szkło).
Informacje producenta: Wszystkie lampy z tej serii są wykonywane w naszym zakładzie na granicy Zagłębia Rury – posiadającym własną odlewnię aluminium z najnowocześniejszymi maszynami z techniką laserową. Stosujemy wyłącznie wybrane materiały, które wytrzymają duże obciążenia zewnętrzne. Także komponenty, których nie produkujemy sami, są przez nas nabywane od dostawców wysokiej jakości elementów z Niemiec i Europy.
Nasze lampy zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą EN60598/VDE0711 i zostały poddane badaniom wg tej normy. Dotyczy to również doboru lamp. Stałe kontrole potwierdzają oferowaną przez nas wysoką jakość.
Zakład w Niemczech a więc Made in Germany jest zakorzeniony na stałe w filozofii naszej działalności. Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w nowe techniki posiadamy szybko reagującą, szczupłą strukturę organizacyjną oraz efektywne procesy produkcyjne, co umożliwia nam oferowanie najwyższej jakości lamp po bardzo atrakcyjnych cenach.

 
https://oknonadom.pl/wp-content/uploads/2021/04/reflektor-podlogowy-cerole-made-in-germany-4001553.jpg

Kategorie: Dom i wnętrze > Oświetlenie > Oświetlenie zewnętrzne > Oprawy najazdowe